Rekord zapsán! 110 srdcí tančících najednou a stejně.

Bláznivá myšlenka a nápad se stal skutečností a nám se to povedlo!
Byl vytvořen rekord v největším počtu tančících osob s dítětem na těle. Ale nešlo jen o nějaké „pohupování“, ale o zcela regulerní choreografii na skvělou letní pecku od Justina Timberlaka „Can’t stop this feeling“. Přesně i tak to všechny, které tančíme Dance4mom, máme a cítíme 🙂

1.7. 2016 se v parku u Chodovské tvrze se vytvořil nový český rekord, 110 tančících osob s dítětem na těle! Rekord bude zapsán v České knize rekordů!

Akce se konala ve spolupráci s webem Promaminky.cz, který na akci vytvořil parádní zázemí pro přebalování, kojení a dětské hraní. Postaral se také o tombolu a úžasné dárky pro soutěživé maminky. Díky ŠátkoMánii nechyběla ta správná šátkovací atmosféra a dokonce jsme byli svědky módní šátkovo-nosítkové přehlídky. Navíc hlavní výhrou byl právě šátek.

A že bylo vedro a půlka z nás si kromě krásných zážitků odnesla i nějaké to spálené místo na těle? To si myslím vůbec nevadí, stálo to za to.

Co říci závěrem?
Děkujeme všem, že jste dorazili a tančili celým srdcem a to nejen kvůli rekordu! Protože tanec a radost z něj je právě to, co nás všechny spojuje.

Těším se za rok, až ten náš rekord pokoříme 🙂

Foto a video bude již brzy.

Pokus o rekord

(stáhněte si tuto fotografii v plném rozlišení – ZDE)

logo_web_2satko-logoperfectmom-logo

 

 

Komentáře