Lekce na Proseku a Černém Mostě

Lekce na Proseku a Černém Mostě vede od dubna lektorka Denisa.
Je to velmi energická žena a maminka, která vás rozhodně na lekci nenechá zahálet. Má velmi zajímavé a na první pohled náročné choreografie, které se však pod jejím vedením naučíte snadno, tak že ani nevíte vlastně jak. Přijďte se přesvědčit sami.

Lekce na Proseku

Lekce probíhají každou středu od 9:00 hodin. Přes LÉTO a PRÁZDNINY tančíme při pěkném počasí v parku Přátelství, kde využíváme všech možných outdoorových vymožeností (schody, lavičky) zejména k posilování.
Za hodinku a půl zvládneme rozcvičku, posilování: zvláštní důraz dáváme problematickým partiím jako jsou: paže, zadeček a bříško, poté si zatančíme choreografii a nakonec se pořádně protáhneme, aby svaly druhý den bolely co nejméně. V případě ošklivého počasí se lekce konají v kulturním a rodinném centru Knoflík, kde je průběh šedesátiminutové lekce velmi podobný. Ty z nás, které po lekci nespěchají domů a za povinnostmi, vypustí děti v herničce a pochutnají si za dobře odcvičenou práci na kafíčku a zdravém dortíku.

Lekce na Černém Mostě

Lekce na Čerňáku přes školní rok probíhají každé pondělí od 14:00 hod v centru pro rodinu Zastávka. Tady za 60 minut lekce zvládneme rozcvičku, zaposilovat problémové partie, zatancovat choreografii a na konci pořádně protáhnout, aby nás nic další den nebolelo. Přes období PRÁZDNIN budou lekce probíhat v ranních hodinách v některém z parků poblíž Černého Mostu (ideální lokalitu stále hledám, ale budu Vás o ní co nejdříve informovat). Před a po lekci si s dalšími maminkami vždycky skvěle popovídáme, postěžujeme si na cokoliv a hlavně se pořádně pochválíme, jaké jsme skvělé maminky ☺.

Sledujet FB stránky Dance4mom Prosek a Černý Most
Denise můžete volat na 728 446 673 nebo poslat rezervaci lekce na
mail:
 denisa.broskova@dance4mom.cz

ukázková lekce je zde:

Komentáře