Letní taneční výzva 2019 STARTUJE!!!

Zkoušeli jste dřepovací výzvu nebo nějakou výživovou výzvu nebo úplně jinou?

A co zkusit tu naší…Letní taneční výzvu 2019!!!

Ve spolupráci s Kouzlem nošení jsme se rozhodly, že vyzkoušíme, jako moc aktivní a akční dokážete být…

Pravidla výzvy

 Pořadatel: Kouzlo nošení, Michaela Nováková, IČ: 078 53 840, www.kouzlonoseni.cz, email: info@kouzlonoseni.cz

 Spolupořadatel: Dance4mom, Lucie Trubačová, IČ: 866 10 627,  www.dance4mom.cz, email: info@dance4mom.cz

Účastník soutěže
Účastníkem soutěže se může stát každá nosící skupina z České republiky, která byla založena před 13. květnem 2019. Každá skupina se může soutěže zúčastnit neomezeným počtem videí, jen musí videa označit pořadovým číslem (z organizačních důvodů kvůli vysokému počtu členek či velkých vzdáleností mezi členkami některých skupin). Neomezeným počtem videí ve smyslu různé složení tančících či obměny kreativní části choreografie. Ne x nahrávek toho jednoho stejného tance z různých úhlů. 

Skupiny s více zaslanými videi mohou vyhrát pouze jednou! Tzn. pokud se na 1-3 místě umístí s nejvíce „like“ tři různá videa stejné skupiny, tato skupina obsadí 1. místo a dále budou jako 2. a 3. výherce vyhlášeny následující skupiny. To samé, pokud by se mezi 1. – 4. místem umístily dvě videa od dvou skupin, bude vyhlášena jako třetí výherce skupina na 5. místě atd.   

Výhry
Každá skupina může vyhrát pouze jednou. Hlavní výhry (nosítko/šátky) jsou určeny bez vyjímky jako testovací kus pro celou nosící skupinu, náleží tedy celé nosící skupině, ne jednotlivci či pouze tancujícím na videu. Jak se o výhru budete v rámci skupiny starat, je již na Vás. 

Moc děkujeme sponzorům naší soutěže, že věnovali do soutěže tyto výhry:

 1. skupina: 
  1. nosítko MoniLu Uni dle vlastního výběru skupiny z řady Standard line ze skladových zásob věnovaný firmou MoniLu (https://monilu.cz/kategorie-produktu/monilu-uni/standard-line/)
  2. pro každou tančící na soutěžním videu:
   • vstupenka zdarma (na veletržní část) na akci Kouzlo nošení, která se bude konat v hotelu International v Praze 14. 9. 2019 
   • taneční workshop pořádaný Dance4mom v Praze zdarma (délka 3 hodiny, cca v listopadu)
   • voucher na 5% slevu na nákup u ŠátkoMánie   
 1. skupina: 
  1. RS šátek Poarta Ma dle výběru skupiny ze skladových zásob věnovaný firmou Kokon (http://www.kokon-nositka.cz/Satky-a-Ring-slingy-Poarta-Ma-c2_27_2.htm) 
  2. pro každou tančící na soutěžním videu:
   • vstupenka 1+1 zdarma (na veletržní část, 1 vstupenka se platí, druhá je zdarma) na akci Kouzlo nošení, která se bude konat v hotelu International v Praze 14. 9. 2019
   • taneční workshop pořádaný Dance4mom v Praze s 10% slevou (délka 3 hodiny, cca v listopadu)
   • voucher na 5% slevu na nákup u ŠátkoMánie   
 1. skupina: 
  1. elastický šátek Minu, barva dle vlastního výběru věnovaný firmou Minu (https://minu.cz/collections/all)
  2. pro každou tančící na soutěžním videu:
   • vstupenka 1+1 zdarma (na veletržní část, 1 vstupenka se platí, druhá je zdarma) na akci Kouzlo nošení, která se bude konat v hotelu International v Praze 14. 9. 2019
   • taneční workshop pořádaný Dance4mom v Praze s 10% slevou (délka 3 hodiny, cca v listopadu)
   • voucher na 5% slevu na nákup u ŠátkoMánie   

Změna výher vyhrazena.

Harmonogram soutěže
Začátek soutěže: 14. 5. 2019, vyhlášení vč. instruktážních videí na stránkách www.kouzlonoseni.cz. 

Registrace nosících skupin/videí do soutěže: 14. 5. 2019 – 11. 8. 2019
Příprava tance a natočení videa skupinami: 14. 5. 2019 – 11. 8. 2019
Zaslání videa pořadateli soutěže: 14. 5. 2019 – 11. 8. 2019, na pozdější dodání nebude brán zřetel.
Příprava videí pořadatelem pro hlasování: 12. – 14. 8. 2019
Vyhlášení FB hlasování: 15. 8. 2019
Hlasování na FB: 15. 8. – 22. 8. 2019 do 20 h
Vyhlášení 3. vítězných skupin ve FB hlasování: 22. 8. 2019 ve 20 hodin bude hlasování uzavřeno a po přezkoumání počtu like vyhlášeny tři vítězné skupiny.
Výběr ceny a oznámení výběru pořadateli: 24. 8. – 30. 8. 2019
Odeslání výher: 2. – 13. 9. 2019 (pošta či kurýrní služba) či 14. 9. 2019 osobně na akci Kouzlo nošení v hotelu International 

Finální hromadný tanec: 14. 9. 2019 na akci Kouzlo nošení v hotelu International. Účast dobrovolná, může se účastnit kdokoli, kdo bude choreografii umět (nebo se rychle učí ☺) – ať už se jeho nosící skupina hlásila nebo nehlásila, byl nebo nebyl na videu atd., prostě kdokoli!
Sestřih finálního hromadného videa (po ukončení soutěže).

Závazná registrace skupiny, resp. videí do soutěže
Závazné registrace jsou kdykoli v termínu od 14. 5. 2019 – 11. 8. 2019, ale doporučujeme ji udělat co nejdříve, ideálně předtím, než začnete choreografii nacvičovat. Skupina si vybere zodpovědnou osobu, která skupinu přihlásí prostřednictvím Google formuláře (odkaz viz níže) a která bude zodpovědná za seznámení se s pravidly soutěže všemi tancujícími na videu, komunikaci s pořadateli, vč. zaslání videa, a která v případě výhry převezme výhru (ať už se bude posílat či osobně vč. individuálních cen, které potom předá dále tančícím z videa). Pokud jedna skupinu přihlašuje více videí, každé video se registruje separátně a musí videa označit pořadovým číslem!!! Více videí může přihlásit buď jedna zodpovědná osoba nebo každé video může mít svoji zodpovědnou osobu, na pořadových číslech videí se domluvte. Není podmínkou v den registrace zároveň odeslat video! 

Formulář k registraci  ZDE 

Příprava tance a natočení videa skupinami
K naučení tance jsou připravena dvě instruktážní videa – s kreativní a bez kreativní pasáže, která jsou točena primárně z pohledu zezadu pro zjednodušení učení choreografie. Je zcela na skupině, kterou verzi si vybere! Kreativní pasáž je od cca 2 minuty videa do cca 2 minuty 28 vteřiny a soutěžní skupina si ji vymyslí podle svého. Ve videu je pouze ukázka, kdy ta kreativní pasáž je a je třeba se do ní časově trefit! Zbytek choreografie musí být podle videa. Možná si Vaším nápadem zvýšíte šanci na výhru. 😉 Kdo nechce nic vymýšlet, nacvičí choreografii přesně podle videa bez kreativní pasáže. 

Video 1. bez kreativní pasáže

Video 2. s kreativní pasáží 

Každá skupina ma na nacvičení a natočení svého videa čes až do 11.8.2019.
Podmínkou je, aby na natočeném videu byly minimálně tři tančící osoby s dítětem v šátku/nosítku po celou dobu písničky a bylo točeno zepředu (čili ne zadní pohled jako na instruktážním videu). Horní počet tancujících je neomezen. Video musí mít zvuk a dostatečnou kvalitu – nebylo rozmazané, proti světlu, nefučel tam vítr atd. Videa ve velmi špatné kvalitě můžou být ze soutěže vyřazena (odpovědná osoba bude informována) nebo nebudou použita do finálního sestříhaného videa. Kde bude video natočeno je čistě na skupinách – venku, vevnitř… 

Pokud máte jakékoli dotazy k choreografii nebo potřebujete poradit s nacvičením, obraťte se na Lucii Trubačovou z Dance4mom, která Vám ráda pomůže!
Email: info@dance4mom.cz. 

Odeslání videa
Odesláním videa pořadateli všechny osoby na videu souhlasí s pravidly soutěže, se zveřejněním videa na webových stránkách a sociálních sítích a použitím videa pro sestříhání hromadného videa. Video musí být zasláno nejpozději do 11. 8. 2019, a to prostřednictvím www.uschovna.cz na adresu info@kouzlonoseni.cz.  Do popisu zásilky napište: „Letní taneční výzva 2019“. Soubor musí být pojmenován: „LTV 2019 – název Vaší nosící skupiny _pořadové číslo(pořadové číslo dle domluvy ve skupině). Pokud skupina pošle do soutěže pouze jediné video, pořadové číslo uvádět nemusí. V odesílateli musí být uveden stejný email, který je uveden v registraci videa! Neposílejte video jako přílohu emailu!!!  

Hlasování 
Videa budou vložena pořadatelem 15. 8. do události Letní taneční výzva 2019, která je vytvořena na FB profilu Kouzlo nošení (www.facebook.com/events/459728314772558/).  Hlasování bude probíhat od 15. 8. – 22. 8. 2019 do 20h, kdy bude hlasování ukončeno, a dle počtu hlasů budou vyhlášeny tři skupiny, které u daného videa obdrží nejvíce „like“. Skupiny s více zaslanými videi můžou vyhrát pouze jednou! Tzn. pokud se na 1-3 místě umístí s nejvíce „like“ tři různá videa stejné skupiny, tato skupina obsadí 1. místo a dále budou jako 2. a 3. výherce vyhlášeny následující skupiny. To samé, pokud by se mezi 1. – 4. místem umístily dvě videa od dvou skupin, bude vyhlášena jako třetí výherce skupina na 5. místě atd.   

Předání výhry a zaslání fotografie
Předání výhry bude nejdříve konzultováno se zodpovědnou osobou skupiny. Poté dle domluvy bude výhra zaslána na adresu či předána osobně dne 14. 9. 2019 na akci Kouzlo nošení v hotelu International v Praze 6. Po obdržení nosítka a uspořádání nějaké srazu skupiny prosím pošlete na info@kouzlonoseni.cz fotografii členek s výherním testovacím kouskem, moc nás to potěší! Ideálně hromadnou, ale klidně i individuální. 

Sestřih videa
Sestřih videa je jako bonus k celé soutěži. Proběhne po soutěži a bude dle kapacitních možností uděláno co nejdříve, není však stanoveno datum. Do sestřihu budou zařazena pouze videa vhodné kvality a nemusí být použita všechna zaslaná videa.  

Osobní údaje
Zodpovědná osoba odesláním registračního formuláře uděluje svůj výslovný souhlas se zpracováním údajů pořadatelem. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu na adresu stop@kouzlonoseni.cz nebo dopisem na adresu sídla pořadatele. 

Dotazy k pravidlům či harmonogramu či individuální dotazy konzultuje s Michaelou Novákovou na info@kouzlonoseni.cz. 

Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž a její pravidla kdykoli změnit nebo soutěž ukončit. 

 

 

 

Komentáře