Jak jsme se školily

První školení nových instruktorek Dance4mom je za námi.

A jak to vlastně probíhalo? Bylo to zajímavé, poučné, zábavné? Posuďte sami…

Myslíte si, že nás instruktorky nemusí moc zajímat to, jak se vaše miminka vyvíjí? Že jsou jen navázány u maminky na břiše nebo zádech a tím to pro nás končí? Zda správně dělají to, co je pro dané vývojové období typické? Ano, i to všechno nás jako instruktorky a maminky zajímá, i když to s tancem maminek přímo nesouvisí. Chceme vědět, co je správné, co přijatelné a co už by se mělo řešit s odborníkem. A případně vás upozornit včas. S tím vším nám poradil skvělý školitel – fyzioterapeut a velký sympaťák Mgr. Petr Zahradník.

Navázat dítě na sebe – to by se ještě zvládlo, ale zkontrolovat správnost úvazu na druhé osobě, případně poradit, jak uvázat lépe, správně, pohodlněji pro sebe i dítě, to už není tak jednoduché. Vědět, jak velký šátek klientce doporučit, jak vybrat vhodnou ergo nosičku přímo pro dané děťátko, to už nyní lektorky zvládají. A to díky přednášce vázání. Byla to velmi praktická lekce, u které jsme se i hodně zapotily 🙂 Za tyto odborné rady a možnost vyzkoušení šátků a nosiček děkujeme Monice Smětalové – majitelce šátkomanie.cz. Každá nová lektorka získala poukaz na slevu 10% na nový „pracovní“ nástroj.

[Best_Wordpress_Gallery id=“1″ gal_title=“školení1″]

A závěrem proběhla teoreticko – praktická „drezura“ o tom, jak vést lekce, jak vytvořit choreografii, jak ji dokázat naučit. Co to vlastně to Dance4mom je a proč nás dělá šťastnými. O tom a o dalších tajích tohoto programu se holky dozvěděly ode mě. 🙂 A kdo já jsem, to se můžete dočíst v mém instruktorském profilu.

Jednoznačně si myslím, že to bylo moc příjemné, poučné a zábavné. Takže pokud váháte přidat se k nám, není důvod. Další školení připravujeme!

Komentáře