Díky vám všem za úžasný rok 2016!

Konec roku klepe na dveře a tak se sluší tento rok lehce zhodnotit. Za tento rok se Dance4mom tým „rozrostl“ o 14 nových lektorek, které tančí po celé České republice. Díky holkám za to, že rozdávají radost z tančení, připravují zajímavé tématické lekce a hlavně to nevzdávají, když na lekci není zrovna „narváno“. Takže výmluvy tipu – u nás se netančí – beru jako výzvu k akci a přihlášení se na školení lektorek pro rok 2017. 🙂 Zde najdete i termíny školení.

Vidět jste nás mohli s naším „Majklem“ a Dance4mom gangem celkem na šesti velkých akcích – S kočárkem Prahou, Dny Prahy 11, Slušnej den, Nepostradatelní, Advent na Praze 15, Dny Prahy 1. Na všech akcích vystupovaly maminky, které „jen“ navštěvují pravidelné lekce, žádné profi tanečnice.

Povedl se nám zapsat rekord v největším počtu tančících osob na jednom místě. Akce se konala 1. 7. 2016 v parku u Chodovské tvrze. Rekord byl zapsán v čísle 110 tančících osob s dítětem na těle. A v roce novém se pokusíme o překonání tohoto rekordu, tak se nebojte a přidejte se k nám.

Snažíme se pomáhat. Povedl se pochod Teribear, kde jsme vypochodovaly 6000 Kč a nebo skvělý tanec tatínků Movember s Dance4mom 2016, kde se vybralo 5050 Kč. I to je naše vize do dalšího roku – být lidští, a i přes to, že jsme jen matky na mateřské, spojit síly a pomáhat.

A nejvetším bonusem tohoto roku, bylo nalezení nových skvělých maminek, které se nebojí jít do všeho. Které chodí pravidelně tančit, nejen kvůli tomu, aby si udržely lepší postavu, ale pro to, že to, co se na lekcích děje, jim přináší radost a endorfiny stejně jako nám. Děkuji vám, že jste a tvoříte Dance4mom, které by bez ani jedné z vás nemohlo být tam, kde je.

Dovolím na závěr vyslovit jedno malé přání… Ať je ten nadcházející rok stejně krásně roztančený jako ten letošní!

A zde je malý vánoční video-dárek.

Komentáře